Mají i zubaři slevové akce?

0 Comments


Asi nikdo z nás nechodí rád k zubaři. Mnozí lidé z něj mají dokonce až panickou hrůzu. Situaci nepomáhá ani to, že na rozdíl od jiných zdravotnických odvětví je zde mnoho úkonů hodnoceno jako nadstandartní, a není tedy hrazeno zdravotní pojišťovnou. Pokud se tedy nespokojíme jen s obyčejným základem, ale chceme, aby naše zuby k něčemu vypadaly, musíme počítat s tím, že nás to bude něco stát.

V závislosti na tom, o jaký zákrok či zákroky se jedná, nás může ošetření přijít na pěkné peníze. Není tedy divu, že se lidé začali zajímat, zda po vzoru jiných obchodů nenabízí i zubaři nějaké slevové akce clinicplus.cz, kde by mohli alespoň trochu ušetřit.

ošetření zubů

Zde může být odpověď ano i ne. U malých soukromých ordinací se s tímto přístupem prakticky nesetkáme, a není divu. Jako z mnoha jiných povolání, i zubař je rád za každou korunu. Často si tedy nemůže dovolit dávat nějaké slevy.

U velkých klinik, které doktory zaměstnávají, je však situace jiná. Zde se již můžeme s různými slevami setkat, a je pravdou, že jich lidé skutečně využívají. Je však pár věcí, které zatím brání tomu, aby byla tato praxe příliš rozšířená.

Tou první je fakt, že takovýchto klinik u nás není mnoho, a i ony mají omezenou kapacitu. Mnoha lidem se tedy nevyplatí jet větší vzdálenost, neboť peníze, které ušetří za zákrok, utratí v pohonných hmotách.

vybavení zubařské ordinace

Je potřeba si uvědomit také fakt, že problémy se zuby nečekají, až bude někde nějaká akce. Když se objeví, je potřeba je co nejrychleji řešit, aby se předešlo případným vážným následkům. Nemůžeme si tedy dovolit čekat, až budou k dispozici slevy.

Můžeme tedy vidět, že zdravotnictví je odvětví, ve kterém při současném stavu a pojetí slevy nemají příliš smysl. A doktoři to vědí také. Proto je dobré se za nimi příliš nehonit. Pokud se nějaká objeví, je samozřejmě dobré ji využít, avšak v žádném případě nečekejte. Mohlo by se vám to totiž velmi snadno vymstít.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup