Léky bez předpisu

0 CommentsSamozřejmě, že ne všechny choroby lidstvo pokořilo, ale má k tomu zdárně našlápnuto. Ještě takových třicet až dvě stě let a budeme bez nemocí. V současnosti dokážou lékaři vyléčit dokonce i erektilní dysfunkci, což je jak známo čistě pánská záležitost, takže dámy se toto onemocnění obávat nemusí. I když bude mít dopad i na ně. Bohužel. V čem tato léčba spočívá? Pokud tedy lze erektilní dysfunkci vůbec nazvat chorobou, používá se především Viagra, což je snad nejslavnější lék a modrá pilulka obletěla svět. Ta obsahuje hlavně Sildenafil citras plus nějaké malé procento laktózy ve formě monohydrátu.

stetoskop

Potíž je ovšem právě v tom, že muž, který by Viagru od lékaře požadoval k němu musí zajít a o svém problému mu říci. Jenže kdopak z mužů to dokáže? Obzvláště má-li jako lékaře ne muže, ale mladou lékařku? Povězme si upřímně, že mnoho ne. Je to způsobeno především studem, který zde ovšem vůbec není na místě. Lékař by měl znát zdravotní stav pacienta, ještě něž napíše léky. Proto předepsání Viagry předchází vyšetření, která jsou hodně důležitá. Bez nich je to hra s ohněm. A může skončit velmi špatně. Protože však většina pánů lékaře navštívit odmítá, jsou zde generika Viagry, a to různých názvů a různých forem.

lékař

Dokonce i jako želé. My se však podíváme na Kamagra Oral Jelly 100mg. Toto jsou ochucené sáčky, tedy ne ty samotné, ale jejich obsah, který obsahuje právě již výše zmíněnou látku Sildenafil citralis. Tento způsob podání je určen všem, kteří se nechtějí cpát léky jako takovými, nebo je prostě polykat nemohou. Navíc je všeobecně známo, že lék takto podaný má rychlejší účinek než lék podaný klasickou cestou. Největší plus je však to, že jej lze zakoupit bez návštěvy lékaře, a zcela určitě také to, že je o hodně lacinější než známá modrá pilulka. A to už je co říci. Nezbývá, než si lék objednat a vyzkoušet.