Halogenidové výbojky Philips a Osram

0 Comments


V případě, že ještě neznáte typ halogenidových výbojek, pak se jistě ptáte, k čemu přesně slouží nebo do jakého prostředí jsou tyto výbojky vhodné. Jedná se o typ světelného zdroje, který je ideální do různých místností zejména pak do hal, výroben pro průmyslová zařízení, do showroomu nebo jen tak do místnosti, kde chcete mít perfektní světelný efekt .
kostel na náměstí.jpg

Luxusní výsledný efekt

Záření je velice příjemné a podněcuje k tvořivosti.

Na jakém principu fungují?

Jak vzniká takovéto světlo a na jakém principu vlastně tyto výbojky fungují? Na tyto otázky si záhy odpovíme. Sloučením záření par rtuti a produktu štěpení halogenidů vzniká halogenidová výbojka, která je opravdu fenomenálním zdrojem světla zejména pro shoplighting. Proto se tyto způsoby osvětlení používají zejména v showroomech, halách nebo také v různých průmyslových aplikacích. Tento typ osvětlení využijete ve všech profesionálních oborech. Vynikající je světelná vyváženost, vysoká vytíženost bez omezení ale i vysoký index podání barev.
stůl a stolička.jpg
Díky těmto vlastnostem si toto světlo ceníme ještě více, než jiné podobné typy.
Kvalitní svítidlo vysoké svítivosti i těmito slovy by se dalo označit právě toto osvětlení. Dostatečný index barevného podání navíc příjemně oživuje podstatu osvětlení. Vyrábí je mezinárodně známé a celosvětově uznávané značky Philips a Osram, takže můžete očekávat kvalitu a u nás za dobrou cenu. Vysokou kvalitu zaručují zejména zkušenosti jednotlivých výrobců. http://www.alv-cr.cz/ Díky tomu, že zde máme hned dva výrobce s vlastními cennými zkušenostmi, můžete si i vy vybírat z mnoha různých druhů typů těchto produktů. Výrobky čítají stovky produktů světoznámých a osvědčených značek Osram a Philips.
příznivé počasí.jpg
Produktové řady:
Ø Philips Master
Ø Osram Powerstar a Powerball
Výrobky najdete za skvělé ceny, takže nepropásněte mimořádnou nabídku. Dostupné produkty jsou připravené k okamžitému odeslání na vaši adresu. Halogenidové výbojky svítí kvalitně a trvale. Více informací o produktech vždy najdete v podrobnějších informacích u každého výrobku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup