Halogenidové výbojky Philips a Osram

0 Comments


V případě, že ještě neznáte typ halogenidových výbojek, pak se jistě ptáte, k čemu přesně slouží nebo do jakého prostředí jsou tyto výbojky vhodné. Jedná se o typ světelného zdroje, který je ideální do různých místností zejména pak do hal, výroben pro průmyslová zařízení, do showroomu nebo jen tak do místnosti, kde chcete mít perfektní světelný efekt https://www.lightpark.cz/halogenidove-vybojky/.
kostel na náměstí.jpg

Luxusní výsledný efekt

Záření je velice příjemné a podněcuje k tvořivosti.

Na jakém principu fungují?

Jak vzniká takovéto světlo a na jakém principu vlastně tyto výbojky fungují? Na tyto otázky si záhy odpovíme. Sloučením záření par rtuti a produktu štěpení halogenidů vzniká halogenidová výbojka, která je opravdu fenomenálním zdrojem světla zejména pro shoplighting. Proto se tyto způsoby osvětlení používají zejména v showroomech, halách nebo také v různých průmyslových aplikacích. Tento typ osvětlení využijete ve všech profesionálních oborech. Vynikající je světelná vyváženost, vysoká vytíženost bez omezení ale i vysoký index podání barev.
stůl a stolička.jpg
Díky těmto vlastnostem si toto světlo ceníme ještě více, než jiné podobné typy.
Kvalitní svítidlo vysoké svítivosti i těmito slovy by se dalo označit právě toto osvětlení. Dostatečný index barevného podání navíc příjemně oživuje podstatu osvětlení. Vyrábí je mezinárodně známé a celosvětově uznávané značky Philips a Osram, takže můžete očekávat kvalitu a u nás za dobrou cenu. Vysokou kvalitu zaručují zejména zkušenosti jednotlivých výrobců. http://www.alv-cr.cz/ Díky tomu, že zde máme hned dva výrobce s vlastními cennými zkušenostmi, můžete si i vy vybírat z mnoha různých druhů typů těchto produktů. Výrobky čítají stovky produktů světoznámých a osvědčených značek Osram a Philips.
příznivé počasí.jpg
Produktové řady:
Ø Philips Master
Ø Osram Powerstar a Powerball
Výrobky najdete za skvělé ceny, takže nepropásněte mimořádnou nabídku. Dostupné produkty jsou připravené k okamžitému odeslání na vaši adresu. Halogenidové výbojky svítí kvalitně a trvale. Více informací o produktech vždy najdete v podrobnějších informacích u každého výrobku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup