Hlad je často podceňován

0 CommentsPakliže vám nutriční poradce radí, abyste hladověli, odejděte rychle a ne, že mu dáte nějaké peníze. Hlad je velice často podceňován jako něco, co k hubnutí patří, byť opravdový hlad, kdy nemáte ani jedno velké jídlo denně a nejíte pravidelně, může mít dalekosáhlé následky pro vás i pro vaše zdraví. A co je ještě horší, něco takového může způsobit i daleko horší věci jako jsou poruchy příjmu potravy. Pakliže cokoliv, ať už je to práce nebo životní styl, vyžaduje, abyste hladověli a abyste hubnuli, je to špatně a měli byste utéct a to nemůžeme vícero podtrhnout.

food-2569257_640

K hubnutí dochází několika způsoby, tím nejlepším je změna životního stylu, který drasticky překope vaše špatné návyky a naopak vás postaví na dobrou cestu, po které sice nezhubnete pět kilo za den, ale budete se cítit skvěle a postupně se tam dostanete, neboť lidské tělo je navrženo tak, aby si udržovalo ideální váhu. Pakliže sportujete, máte aktivitu, jíte zdravě a omezujete mnohdy nezkrocený a nezměrný blahobyt, který nám přinesl neřízený konzumerismus, tak časem budete vidět výsledky vaší dřiny a práce. Nemůžete ale nic chtít hned a na sílu.

Je nám jasné, že nemáte desítky let, abyste mohli čekat. Bohužel, stejně jako trvalo desítky let dostat se tam, kde jste teď, bude trvat desítky let to, abyste se z toho nejen fyzicky, ale hlavně mentálně dostali. A to je mnohdy fakt, který je opomíjen většinou příruček na hubnutí. Řeší se krátkodobé stavy, nikoliv dlouhodobý poměr člověka ku svému tělu a k okolnímu světu.

supermarket-949913_640

Jak zhubnout jídelníček může být tím pravým nástrojem, který vám pomůže dosáhnout vyvážené tělesné hmotnosti bez nutnosti vážných a nebezpečných zákroků. Stačí se jenom držet plánu. Nemusíte vyřazovat jídla, nemusíte se omezovat ve výběru možností, ale omezujte se v nadměrném množství, v přecpávání se každý den, kdy člověk jí, dokud nepřekypuje. Střídejte ty pokrmy, nemějte jednolitou průmyslovou stravu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup