Hra, ve které se najde každý

0 Comments


Zažít zábavný program, který by vás přinutil při nejbližší možné příležitosti, abyste se do něho vrhli opět, je svým způsobem rarita. I když je dnešní doba velmi pestrá na různé druhy zábavy, ne vždy se s nimi dokáže ztotožnit větší skupina hráčů a širší věková kategorie. Jestli ale vyzkoušíte hru, jakou je lasergame Lazerfun přesvědčíte se o tom, že v případě dobrodružství s laserovou zbraní v ruce to rozhodně neplatí.

Hra je vhodná i pro děti, protože laserové paprsky, které vycházejí z pistole jsou neškodné a nijak jim neublíží. Je na vás, s kým se rozhodnete pustit do boje o prvenství, ale pokud máte doma starší děti, určitě jim dopřejte prožít tento zážitek společně s vámi.

skupina-mensi

Aréna Labyrint

Tou největší arénou, ve které si můžete zahrát libovolnou hru z nabídku, je právě Labyrint. Je ideální volbou pro větší skupiny hráčů nebo třeba na zorganizování teambuildingu, který si všichni vaši kolegové nesmírně užijí.

Pokud se pro ni rozhodnete, vaše hra se bude odehrávat v bludišti, které bude osvětlení pouze neonovým zářením. Vybaveni však budete speciální vestou, která zaznamená vaše zásahy tak, abyste to i ve tmě dobře zaregistrovali.

Aztécké aréna

O něco menší typ arény vás zcela pohltí svým designem v historickém prostředí. Výjimečné na ní je to, že se plynule táhne i do venkovních prostorů, díky čemu vám nabídne velmi dobré úkryty, ve kterých vás jen tak někdo nespatří.

lasergame_aztec01

Na hry nemusíte mít žádné znalosti

Bohatě postačí, když si s sebou vezmete vaše odhodlání hrát nejlépe, jak umíte. I když jste laser game nikdy nehráli, neznamená to ještě, že se v ní nemůžete časem zlepšit. Hry vám nabídnou možnost zvolit si z lehké úrovně a postupem času se propracovat k profíkům, kteří jsou ve hře s laserovou zbraní nejlepší. Každého, kdo už jednou laser game vyzkoušel tato hra natolik pohltila, že svůj volný čas tráví převážně tím, že se u ní zdokonaluje.

A je na vás, zda se taky přidáte k lidem, pro které je velkým adrenalinem a ideálním způsobem, jak se zabavit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup