Jak si půjčit ideálně?

0 Comments


Domníváte se, že půjčit si znamená zajít do banky, podepsat smlouvu, sebrat peníze a jít? Pokud ano, hodně rychle e na to zapomeňte. To právě zmíněné totiž k půjčkám patří (pokud si člověk pochopitelně nevybere namísto banky nějakého jiného poskytovatele půjček), jenže jde jenom o část z toho všeho, co je třeba, než se člověk vytoužených peněz dočká.americké dolary
Pokud si totiž chce někdo půjčit od někoho cizího, kým mám nyní na mysli finanční instituci, nestačí jenom žádat. Je třeba hlavně přesvědčit o tom, že se ten, kdo půjčuje, také v pořádku se svými penězi shledá, až nadejde ten správný čas.
A v tomto přesvědčení je nejednou zakopán hodně velký pes. Protože ne každý ze zájemců o půjčku dokáže předložit dostatek důkazů, že bude schopen a ochoten vracet. A bez zaručení dobré platební morálky je naděje na úspěch mizivá.
Typické je to pro banky. Zde musí člověk dokládat dostatečně vysoké příjmy, absenci dluhů i záznamů v registrech dlužníků a podobně, musí mít prostě čistý štít, aby mu půjčili. A ani pak nejednou neuspěje.
A proto je rozhodně lepší, když problematický žadatel vsadí raději na nebankovní poskytovatele. A to proto, že hypotéka bez doložení příjmu je i někomu takovému daleko dostupnější. Jistě, i tady se musí příjmy nějakým způsobem doložit, aby bylo jasné, že bude mít budoucí dlužník z čeho splácet, ale těch způsobů, jak učinit, je tu celá dlouhá řada. A kde je dostatek variant, tam je i větší pravděpodobnost, že se cesta k penězům nakonec najde.směsice peněz
A tak stačí oslovit nebankovního poskytovatele půjček s (klidně i skromným) daňovým přiznáním, dokazujícím fungující podnikání, s fakturami, podnikatelským záměrem, výpisy z bankovních účtů, výplatními páskami, s rozhodnutím o přiznání některé sociální dávky, ale klidně i s příbuzným, jenž má příjmy a je ochoten se za žadatele těmito zaručit, a podobně.
A je-li schopnost splácet potvrzena, lze věřit v poskytnutí půjčky. Jinak stěží.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup