Octavia III

0 Comments


Octavia III je skutečně ojetina, jenž má své kouzlo a rozhodně má co nabídnou. Pokud chcete větší užitkovou hodnotu, tak stačí namontovat tažné.

Octavia III

Přechod na ojetinu

Nedávno Škoda uvedla do prodeje novou generaci vozů Octavia, a proto se stává třetí generace již ojetinou a pro její zakoupení budete muset brouzdat po bazarech. Vyráběno bylo hned několik motorizací, ale mezi lidmi se hodně proslavil agregát 2.0 TDI. Jestliže mu věnujete dobrou péči, tak skutečně vydrží stovky tisíc kilometrů bez závažných kilometrů, což je oproti jiným dnešním vozům nesporná výhoda.

logo škoda

My se zaměříme na variantu kombi, protože ta poskytne spisu prostoru i pro rodinu, jenž potřebuje někdy skutečně dost prostoru zejména na cestování. Co se týče výbavy, tak ta je individuí, ale u dobrého vozu ji můžeme jen vrátí. Když se ještě vrátíme k samotnému dieselovému motoru, tak s musí rozhodně pochválit jeho ochota ani při vyšších rychlostech se s ním dá jezdit úsporné. Určitě se musí vyzdvihnout její jízdní vlastnosti, protože kromě dostatku výkonu na rovinách překvapí i skvělým projížděním zatáček. Komfort je i na horší silnici stále dobrý.

Dovolená s karavanem

Přijde léto a budete si chtít s rodinou vyrazit na nádhernou dovolenou. V dnešní době jsou velice populární karavany, protože ušetříte spoustu peněz za ubytování, a navíc zažijete mnohem více dobrodružství. Nemusíte se bát ani sociálního zařízení, nebo stravování, protože větší kempy mají pro Vás veškeré potřebné vybavení, takže si celou dovolenou nádherně užijete.

retro karavan

Oproti stanu se nemusíte bát ani nepříznivého počasí. Samozřejmě karavan je potřeba zapřáhnout za Vaši Octavii, ovšem řada z nich nemá již od koupi tažné a Vám Teda bohužel schází. Za velice dobré peníze se dá sehnat tažné zařízení Octavia, a proto už Vaší nádherné dovolené s karavanem nebude nic stát v cestě. Samozřejmě tažné můžete v klidu používat po celý rok, protože v přívěsnému vozíku můžete převést veškerý materiál například na stavbu. Takže už si nebudete muset lámat hlavu, jak všechno nacpat do pouhého osobního vozu.