Zip sáčky

0 Comments


Jsou to neskuteční univerzální pomocníci v domácnosti. Sama je miluju a nedám na ně dopustit. Jak třeba uskladňujete zprávy od lékaře? Je jasné, že byste je měli předat obvodnímu lékaři, ale přeci jen, než se k němu dostanete, že? Prostě je někam založíte, dvakrát, třikrát vytáhnete a jsou vysypané a zamíchané ve spoustě jiných dokumentů. Přitom stačí tak málo. Jen vhodný zip sáček a ručím za to, že se vám už nic do šuplíku nevysype a nepromíchá. Jako muž určitě takový sáček uvítáte, jestliže se vám někde kupí šroubky, hřebíčky, nýty a všechno je pohromadě v jedné krabici.

Zipový sáček

Nyní stačí roztřídit a šup do zipového sáčku. Popisovat není třeba, je přece průsvitný, každý hned vidí, jaký materiál obsahuje. Nebo koření. Výhodná cena, prostě nelze odolat. Jenže balení je opravdu veliké. Načatý pytel se bude sypat, koření ztratí svoji specifickou vůni a chuť a je po efektu. Pokud budete mít zipové sáčky ovšem není žádný problém. Koření hned po otevření velikého pytle rozdělím, spolehlivě uzavřu a tentokráte tedy popíšu, protože po půl roce si málokdo pamatuje, cože tam vlastně vsypal za kouzelnou směs koření. Máte děti? Jejich miliony kartiček, kostiček? Také vás to občas vyvádí z míry? Nadepište samolepky a vyzvěte děti, ať si zipové sáčky sami polepí a všechny drobnosti roztřídí. Jezdíte na vodu?

Zipová sáček s jezdcem.

Zkuste si tam uložit doklady, nebo, tedy pokud jste hříšníky, Už jste objevili zipové sáčky? Že ještě ne? To se mi ani nechce věřit, že byste se s nimi nikdy nesetkali. tak cigarety. Pak si představte, že se „uděláte“ vylezete z vody, vylovíte netknuté doklady a na počest přežití zapálíte jednu naprosto nedotčenou cigaretku. A co nejvíce miluji je použití v mrazáku. Pokaždé, když tahám zipový sáček z mrazáku mám jemné šimrání a pocit blaha. Neskutečný vynález v oblasti zmrazování. Tady je nejlepší sáček s posuvným jezdcem. Nasypete plody, lehce zmáčknete dlaní, aby vyprchal nadbytečný vzduch před úplným uzavřením a dotáhněte zip. Potraviny uchovají svoji přirozenou barvu, chuť, nepromrzají, dají se výborně oddělit a po vysypání potřebného množství opět uzavřít. Dokonalý rozdíl oprati uchovávání v neforemných krabicích, které zaberou spoustu místa. Naprostá paráda a blaženost pro každou hospodyňku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup