Pryč se starým rezervačním systémem!

0 Comments


Máte problém se svým zastaralým rezervačním systém a už si nevíte dále rady? Pak zavítejte k nám a využijte náš skvělý rezervační systém! Je nejlepší! Máte starý rezervační systém, který už vám nepropíše potřebné informace nebo se vám dokonce každou chvíli zasekne? Nemusíte si už nyní dělat starosti, protože my vám s tím hravě a rychle pomůžeme. A k čemu je dobrý takový rezervační systém? Každý chce mít přehled o svém sportovním centru. A navíc můžete ještě dnes ušetřit čas a nervy vašim zaměstnancům.

sport

Navíc si můžete už u nás na stránkách vyzkoušet jak to celé funguje. Pro své zákazníky máme zákaznickou linku a věnujeme se každému podle toho co konkrétně potřebuje. Protože víme, že učený z nebe nespadl a nedělá nám problém vám poradit. My vás totiž nenecháme ve štychu! Chcete vysílat živě vaše lekce tak abyste přilákali více lidí? Tak to u nás není zajisté žádný problém. A kdo dnes nevyužívá výhod Multisport karty? Skoro každý a vy přece musíte jít s dobou. Kdo to kdy viděl, aby ještě dnes v 21. století jste si pracně zapisovali lekce. To už se přece nenosí. Nebo chcete mít přehled o lidech kteří se přihlásí na danou lekci, ano je to usnadnění i pro vaše trenéry nebo trenérky. Nastavit si obtížnost také lze.

sport

Veškeré informace tak budete mít na jednom místě. Naše cena je velmi dobrá proto se nemusíte bát, že byste měli větší výdaje než příjmy. Navíc si v našem systému můžete vytvořit klidně i několik pokladen a vše vám půjde jako hodinky. A co třeba takový přehled o tom kolik za svého instruktora dáte za měsíc? Ano i toto můžeme sledovat. Budete mít přehled opravdu o všem, a také o všech. Vaše noční můry tedy pominou. Pokud ještě stále váháte a nevíte si rady tak se nám ozvěte od toho tu přece jsme pro vás. A pokud víte o někom kdo by naše služby využil tak mu pošlete odkaz na naše stránky a my s ním vyřešíme velmi rychle, a snadno jeho problémy. Těšíme se na vás již dnes a věříme, že se vám s námi bude skvěle spolupracovat.