Žluté kvítky nikdo nepřehlédne

0 CommentsKotvičník zemní není neznámou bylinkou, spíš je uznávaný po celém světě a nejčastěji je spojován se zvyšováním hladiny testosteronu u mužů. Jenomže to je jen pouhá část toho, čím je kotvičník prospěšný. On totiž dokáže mnohem více, než se jen zdá a jeho blahodárné účinky tak mohou ocenit i ženy a nemusí to být jen a pouze v sexuální oblasti. V přírodě jej nelze přehlédnout, jelikož na sebe upozorní svými žlutě barvenými kvítky. Je pravdou, že u nás se vyskytuje spíše ojediněle, ale i na některých místech se mu daří i v našich podmínkách. Jinak jeho původní domov sahá až do starověké Číny. Kdo se zajímá o čínskou medicínu, tak ví, že patří mezi velmi uznávanou po celém světě a tak není důvod nevěřit výsledkům, které bude kotvičník skutečně podávat.

kotvičník

Co obsahuje?

V podstatě ukrývá v sobě velké množství steroidních saponinů, které tuto rostlinku staví do popředí. Jsou zde také alkaloidy, flavonoidy, glykosidy, ale i vitamíny, kdy nejvíce je zde zastoupený vitamín C a mnohé další. Odborníci upozorňují na to, že kotvičník, který má vysoký obsah saponinů, tak se bude řadit mezi vysoce kvalitní produkt. Kdo přece jenom nemusí z nějakých důvodů si připravovat bylinné směsi a vařit odvary, tak může si objednat skutečně kvalitně zpracovaný doplněk stravy, kotvičník forte. Tobolky obsahují v podstatě silný extrakt a ten je velmi účinný. Podle správného dávkování se skutečně zlepší celkový zdravotní stav a v podstatě bez většího úsilí.

doplňky stravy

Pojďme se podívat na jeho účinky a působení:

  • Zvyšuje hladinu testosteronu až o 30%.
  • Kdo má problémy s erekcí, tak by neměl váhat s vyzkoušením tohoto produktu, zajisté bude překvapený výsledkem.
  • Nepůsobí jen v sexuální oblasti, pomáhá i s nárůstem svalové hmoty.
  • Snižuje krevní tlak a bojuje proti vysokému cholesterolu.
  • Psychická stránka je důležitá pro všechny a je zvláštní, že i v této oblasti je kotvičník zemní přeborník, zvyšuje psychickou odolnost vůči stresu.
  • Podporuje ledviny a správnou funkci jater.
  • Mimochodem zvyšuje touhu po sexuálních hrátkách i u žen, zvláště když přichází do stavu, kdy touha začíná pomalu vyprchat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup