Čistota vody.

0 CommentsKdyž máte bazén, který každý rok používáte je jasné, že si bude žádat svou údržbu, jinak byste z něj měli do druhého roku nechutné zelené jezírko, kde by se vám líhly komáři, kteří by byli velmi otravní. Nechat bazén chátrat a udělat z něj místo pro množení komárů a jiného hmyz není zcela rozumné. Budete nešťastní vy i vaši sousedé, kteří si večer nebudou moci sednout na terasu, aby nebyli úplně poštípaní. Když už si jednou bazén pořídíte, mějte na paměti, že se o něj musíte i starat a bez patřičné péče to prostě nepůjde. Je to tak se vším. Je dobré po zimním období bazén nebo i vířivou vanu, kterou můžete spouštět daleko dříve, protože se v ní koupete při třiceti osmi stupních a někdy vám teplota vylítne až ke čtyřicítce, když do kamen přiložíte o něco více polínek.

HANSCRAFT Ruční kartáč

I jedno nebo dvě polínka na víc vám udělají vodu, do které se už nebude moci vlézt, abyste se neopařili, a budete muset chvíli počkat, než se voda ustálí na koupání. Většinou bazén i vířivou vanu na zimní období vypouštíte nebo ho zazimováváte, aby bylo v letních a jarních dnech ho možnost opět zprovoznit. K tomu vám poslouží moderní technika anebo klasický a jednoduchý kartáč, kterým bazén krásně vyčistíte a bude vypadat jako nový.

HANSCRAFT Ruční kartáč

Takový HANSCRAFT ruční kartáč chlorito, vám s vaší pomocí udělá více práce než robotický vysavač. Přece jenom lidská práce a činnost je mnohem důkladnější než jakýkoliv robot, kterého doma můžete mít. Roboti jsou skvělí na běžnou údržbu, ale nikoliv na velký úklid protože se nedostanou všude, kam byste potřebovali anebo jejich práce není tak kvalitní jak ta vaše. Přece jenom nebude stát na jednom místě několik minut, aby stěna bazénu byl a opravdu čistá a zmizelo vše, co tam být nemá. On jen projede a jede zase o kus dál. Vložte se do čištění samy a máte za nějakou dobu hotovo. Možná to budou hodiny, ale práce za vámi bude určitě vidět. Není nad lidskou práci.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup