Reklamní trička s potiskem mohou vylepšit náš život

0 Comments


Mít na tričku natištěného motýla nebo nádhernou horskou palmu pomocí digitálního tisku sice vyžaduje trochu odvahy, ale může to pozitivně působit na ostatní kolemjdoucí, kteří tyto obrazy zachytí v podvědomí a to pak přispívá k lepší atmosféře mezilidských vztahů. Každá drobnost se počítá a vhodně koncipovaný potisk na tričku k tomu může také přispět.

krásný motýl

Motivy přírody

Každý z vás dobře ví, že jsme součástí přírody, a že se bez ní nedokážeme obejít, že jsme závislí na kvalitních zdrojích pitné vody, na pokud možno netoxických potravinách bez pesticidů a herbicidů, ale přesto se mnozí z vás chovají tak, jako by to nebyla pravda. Vytrhujeme mnohdy z kontextu pravý význam slova „příroda“ už jen tím, že žijeme v městských aglomeracích ve znečištěném ovzduší a v neuvěřitelném hluku, chaosu a se zvrácenými žebříčky hodnot.

exotické palmyy na pobřeží

Občas se to také projevuje na nápisech, které nosíme na tričku, a považujeme je dokonce za vtipné. Jako bychom se snad nedokázali obejít bez alkoholových excesů, sexuálních úchylek, zesměšňování a ponižování některých lidí či životních stylů, jak se to na některých textiliích veřejně prezentuje.

Buďte originální a zaměřte svou činorodost jiným směrem, třeba vyzdvižením toho skutečně pěkného, co stojí za pozornost. Vezměte si za příklad malé děti, ty se netají tím, že milují veselé barvy, květiny a zvířátka. Nemusíte být sice příliš infantilní, ale stačí mít vkus a nechat si vytisknout na tričko třeba delfína či velrybu, panorama štítů velehor, rozkvetlý višňový sad, kytici růží, stádo zeber, letícího kolibříka, zkrátka něco, po čem se za vámi lidé ohlédnou.

Reklamní trička s potiskem můžete podobným stylem začlenit i do firemních prezentací nebo ve formě dárků svým bližním. Mohou se stát příkladem pro změnu životního stylu a alespoň touto formou vytlačovat z ulic různé příšery a démony z počítačových her, negativní mimozemšťany a různé destrukce, s nimiž se bohužel na tričkách občas venku potkáte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup