I v největších vedrech bude voda stále perfektní

0 Comments


Myslíte, že pořídit si zahradní bazén by znamenalo pořídit si také další starosti? Nemusí to být vždy tak docela pravda. Stačí, pokud si najdete vhodné pomocníky, kteří se budou o vaše relaxační zařízení starat společně s vámi. Takovým pomocníkem je samozřejmě nezbytná bazénová chemie.

lekce plavání

  • Ta pomůže především v tom, aby vaše voda byla neustále v perfektním stavu nejen pro oko, ale také pro pokožku.

Dobrou volbou jsou multifunkční tablety 5v1 https://www.chlorito.cz/multi-tablety-5v1,které jsou velice účinné, a přitom zdravotně naprosto nezávadné.

  • I v největších vedrech si budete moci užívat průzračnou vodu bez jakýchkoliv nečistot.

Jaké jsou funkce těchto tablet

Multifunkční tablety 5v1 dovedou udržet optimální koncentraci chloru v bazénové vodě. Příliš vysoká koncentrace není vhodná pro naše zdraví. Opačné hodnoty nezaručí zdravotní nezávadnost samotné vody.

  • Odstraní nežádoucí nečistoty a zákal. Voda bude projasněná a stabilizovaná. Což znamená, že nebude problém s takzvanou tvrdostí. To se stává zejména v případech, kdy se bazén plní studniční vodou, která není žádným způsobem upravována.

Důležitá je i hodnota pH.Doporučený interval se má pohybovat v rozmezí od 6,8 do 7,6. Tento parametr je velice důležitý právě při dávkování bazénové chemie. Proto je nejprve žádoucí tyto hodnoty upravit a až poté používat například chlor nebo kyslík.

bazén

  • Multifunkční tableta také dovede odstranit nežádoucí a nebezpečné vodní řasy už v jejich zárodku. Pokud budete pravidelně dávkovat tento přípravek, pak se s řasou po celou koupací sezónu nesetkáte.
    • Jak to dokáže?Docela jednoduše – látky, které tableta obsahuje, mechanicky naváží na řasu a odstraní ji ještě před tím, než dojde k masivnímu růstu.

Díky multifunkčním tabletám je péče o zahradní bazén bezproblémová a jednoduchá. Ještě váháte, jestli si ho pořídit?