Ulehčete si trochu život. Zajeďte pohodlně až do garáže

0 Comments


Každý člověk má o bydlení jiné představy. Někdo si neumí představit život mimo dosah nákupních center, kin a sportovišť a někdo zase potřebuje ke spokojenému životu klid a přírodu. Ať tak či onak, každý z nás chce bydlet pohodlně a podle toho si své bydlení zařídí.bydlení_podle_svého

Otevírací rituál

Vedle nás bydlí soused, který už dvacet pět let každý den (několikrát) ručně vysazuje bránu, aby mohl zajet autem na zahradu. Ráno přijde ven, odjistí zavírání, popadne bránu a odnese ji o pět metrů vedle, kde ji opře. Vyjede autem, dojde pro bránu, nasadí ji, zavře a odjíždí do práce. To samé se děje odpoledne, když se z práce vrací a někdy i kolem poledne, když jede domů na oběd. Člověk žasne a říká si, proč si nevyrobí bránu otevírací? Není prý čas. Na druhou stranu se tímto způsobem soused udržuje v dobré fyzické kondici.

Co chtít od garážových vrat

Někteří lidé to mají podobně i s vraty od garáže.garážová_vrata Přitom současný trh nabízí opravdu velké množství vrat, které jsou kvalitní a cenově dostupné. A především zmáčknete tlačítko a vrata se otevřou či zavřou, aniž byste museli vylézat z auta. A proč zvolit sekční garážová vrata?

  • Skvěle izolují, takže budete mít v garáži v zimě teplo a v létě příjemný chlad. A hluk z ulice už vás taky nebude rušit.
  • Hodí se do malých prostor, protože se skládají ze samostatných sendvičových panelů, které se zasouvají do prostoru hned pod stropem.
  • Jsou maximálně bezpečná díky čidlům citlivým na pohyb. Jakmile se objeví překážka, okamžitě se zastaví.
  • Jsou odolné, lupiči nemají šanci.
  • Mají pohodlné ovládání.

Kvalitně a pohodlně

Jen si představte, že přijíždíte domů, zmáčknete dálkové ovládání a vrata se vám otevřou a vy – aniž byste museli vylézat z auta – pohodlně zajedete až do garáže. Nemusíte se bát ani instalace, firmy nabízí kompletní servis – přijedou, zaměří, vyrobí a namontují. Vrata máte na klíč a zpravidla do několika týdnů. Zkusit můžete například vrata od firmy Just Doors .