Nesmiřte se s úbytkem testosteronu

0 CommentsTaké jste se sami zařadili mezi muže, co pro ně Viagra cena bez receptu znamená víc, než vlastní důstojnost a víra ve své schopnosti? Víte, že každý člověk má dostatek energie a schopností poradit si v případě nemoci a vyřešit problém i bez syntetických přípravků z lékáren? Je to sice náročnější proces, protože musíte zapojit své vlastní síly, ale velmi účinný a hlavně poučný. Je to podobné, jako když se děti ve škole naučí číst a pak si sami vezmou do ruky knihu a nikdo jim ji nemusí předčítat. Přelouskají ji i bez cizí asistence a obohatí tím svůj život do budoucna.

milenci v levanduli

Jestliže se tedy setkáte s tím, že vám klesá erekce, a připadáte si, že už pro vás sexualita nadobro skončila, nesmiřujte se s tím a zapomeňte na Viagru, existují i jiné metody, hlavně přirozené – přírodní. V první řadě se soustřeďte na to, co si pokládáte na talíř, a budou-li to kolečka salámu, bílé rohlíky, hamburgery, kolové nápoje a pivo, měli byste se zajít podívat do prodejen zdravé výživy, abyste pochopili, že jste se stali obětí klamu mnoha výrobců potravin. Sortiment produktů zdravé výživy je velmi pestrý a rozhodně nebudete trpět hlady nebo pocitem, že strádáte. Pro začátek byste také mohli zavítat do vegetariánské restaurace, kde poznáte úžasný svět chutí, a že to jde i bez masa.

partnerská láska

Zdravá výživa vám však sama o sobě stačit k úspěchu nebude, musíte si posvítit i na stres. A ten se současné civilizace drží jako klíště. S ním je ale zapotřebí zatočit úplně stejně nekompromisně, jako s klíštětem, rozhodně jej nenechávejte nasát vaší krví, až odpadne, a spolu s ním i vy. Stresové vlivy musíte důsledně ze svého života odstraňovat a vypomáhat si některými bylinkami z řad adaptogenů, co udržují hormonální rovnováhu a zlepšují tvorbu testosteronu. Patří tam například Maca peruánská, Kotvičník zemní a Ženšen.